Informatycy w biznesie

BEZPŁATNE SZKOLENIE Professional Scrum Master

 

Studentów II, III i IV roku WSTI zapraszamy na szkolenie Professional Scrum Master! Kandydaci/tki studiujący na IV roku zostaną przyjęci w ramach wolnych miejsc.

Termin szkolenia: II grupa w dniach 12-16 grudnia 2014 r. (zakończone egzaminem 16 grudnia 2014 r.)

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest:

  • zapoznanie się i akceptacja Regulaminu, wypełnienie i wysłanie deklaracji udziału w Szkoleniu w wersji elektronicznej – skan na adres: informatycy@vizja.net bądź w wersji papierowej do Biura Projektu w godz. 09:00 - 16:00.
  • weryfikacja znajomości języka angielskiego na podstawie ocen uzyskanych w toku studiów (min. znajomość języka angielskiego poziom B1 – Intermediate).


Rekrutację prowadzimy do 28 listopada 2014 r. Decyduje średnia ocen, umiejętności językowe, rok studiów oraz kolejność zgłoszeń - szczegóły w Regulaminie.

Rekrutacja w kilku krokach:

1. Zapoznaj się z Regulaminem
2. Wypełnij "deklarację udziału w szkoleniu"
3. Podpisaną deklarację, złóż w Biurze Projektu ul. Pawia 55, pokój 219e lub skan wyślij na adres: informatycy@vizja.net
4. Wyniki rekrutacji sprawdź na stronie www.informatycywbiznesie.vizja.net

 Biorąc udział w projekcie współfinasowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - "Informatycy w biznesie - program rozwoju uczelni WSTI" możesz odbyć akredytowane szkolenie, zdać egzamin i uzyskać międzynarodowy certyfikat, tym samym zwiększając swoją konkurencyjność na rynku pracy i to za FREE!

Szkolenie jest bezpłatne i zawiera:
- materiały szkoleniowe, podręcznik
- Egzamin Professional Scrum Master
-
Catering (lunch + przerwy kawowe)

Scrum jest jednym z najszybciej zdobywających popularność sposobów realizacji zwinnego (ang. agile) podejścia do produkcji oprogramowania. Jest innowacyjną metodologią zarządzania projektem informatycznym, która powstała w wyniku silnej konkurencji na rynku IT.

Scrum to innowacyjna metodyka pracy przy projekcie, przełamuje utarte schematy, wyzwala innowacyjność w zespole, jednocześnie zapewniając solidne narzędzia kontroli przebiegu projektu. Umożliwia tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania w krótkich odstępach czasu (zwykle co kilka tygodni).
Scrum, realizuje adaptacyjne podejście typu wizja–eksploracja, w odróżnieniu do podejścia tradycyjnego typu plan–wykonanie.